Item No: OLAOZ5ZE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $2.04 through $2.29





Item No: OLAOZ5ZE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold Large, Gold, small size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.