Item No: OLAW8KB0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
Price range: $2.15 through $2.40





Item No: OLAW8KB0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.