Item No: OL146P3UC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 40g |
Price range: $3.93 through $4.75







Item No: OL146P3UC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | Golden Width 15mm (Ring Size 6cm), Steel Color Width 12mm (Ring Size 6cm), Steel Color Width 15mm (Ring Size 6cm), Golden Width 12mm (Ring Size 6cm) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.