Item No: OL1MRY9MU
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 7g |
Price range: $0.82 through $1.40







Item No: OL1MRY9MU
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Xl017 Coffee Bean Gold-Necklace, Sl013 Coffee Bean Steel Color-Bracelets, Sl012 Coffee Bean Gold-Bracelets, Xl028 Coffee Bean Steel Color-Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.