Item No: OLEV3TUY
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
$2.08



Item No: OLEV3TUY
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.