Item No: OL1LANYB3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | Ion Plating (IP) |
| Weight | 8g |
Price range: $1.06 through $1.32











Item No: OL1LANYB3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | Ion Plating (IP) |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold Ring 602-1, Gold Ring 851-4, Gold Ring 855-7, Gold Ring 855-5, Gold Ring 605-1, Gold Ring 853-1, Gold Ring 857-1, Gold Ring 856-3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.