Item No: OLEJXHJ2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | 201 Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
$0.63






Item No: OLEJXHJ2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | 201 Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Big wings, Irregular Feather, Small feather |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.