Item No: OL1BKJKPQ
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Novelty |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $1.15 through $3.06










Item No: OL1BKJKPQ
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Novelty |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | N00037 Two-Piece Set Real Gold, N00037 Single Set of Real Gold, N00037b Friendship Card Bracelet Set of 2, N00037b Knot Card Bracelet Set of 2, N00037b Knot Card Bracelet Three-Piece Set, N00037b Friendship Card Bracelet Three-Piece Set, N00037-1 Three-Piece Real Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.