Item No: OL2HLD87
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
$1.16



Item No: OL2HLD87
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Heart Ear Clip Gold (1.6*2.0) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.