Item No: OL1UTFUKI
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Cat's Eye Stone |
| Weight | 5g |
$2.21






Item No: OL1UTFUKI
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Cat's Eye Stone |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Light Blue Opal Gold Necklace, Emerald Opal Gold Necklace, White Opal Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.