Item No: OL10ULMTW
| Color | Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Metal | 18K Gold |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Learning, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 7, 8, 9 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | Ion Plating (IP) |
| Weight | 3g |












































Reviews
There are no reviews yet.