Item No: OL176UL86
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
$0.37






Item No: OL176UL86
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Ball Type |
| Color | Gold |
| Option | Ball Type White K, Ring Style White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.