Item No: OL14ASW7I
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 15g |
Price range: $2.58 through $5.32










Item No: OL14ASW7I
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver, Green, Reddish Brown, Caterpillar Golden |
| Style | Peacock, Caterpillar |
| Color | Blue, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.