Item No: OL1X50CC7
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Infinity |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 7g |
$1.68






Item No: OL1X50CC7
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Infinity |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver, Rose |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.