Item No: OLCEXJQ2
| Style | Punk, Cool Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
Price range: $1.19 through $1.73





Item No: OLCEXJQ2
| Style | Punk, Cool Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Three-Color Weaving, Plain Weave |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.