Item No: OLRBAZLR
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
$3.80






Item No: OLRBAZLR
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Jdr201155 |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.