Item No: OLFQT8AS
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Four Leaf Clover |
| Material | Titanium Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace, Bracelets, Earrings |
| Weight | 12g |
Price range: $1.15 through $1.42






Item No: OLFQT8AS
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Four Leaf Clover |
| Material | Titanium Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace, Bracelets, Earrings |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | SH350 Zirconia Inlaid Four-Leaf Clover Necklace -, CE08 Zirconia Inlaid Four-Leaf Clover Bracelet -, ZG215 Zirconia Inlaid Four-Leaf Clover Earrings – |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.