Item No: OLEM8RV4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 18g |
Price range: $1.57 through $2.05






Item No: OLEM8RV4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Style | Single Layer, Double |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.