Item No: OL1SK8BMN
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Personality |
|---|---|
| Design | Heart, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
$1.16







Item No: OL1SK8BMN
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Personality |
|---|---|
| Design | Heart, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | White Love X657-Classification of Nail Art Accessories, Red Love X657-2, Green Heart X657-3, Pink Love X657-4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.