Item No: OL1HJS5E1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
Price range: $4.37 through $5.13











Item No: OL1HJS5E1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Amazonite, Amethyst, Tiger Eye, Green Grass Stone, Garnet, Citrine, Apatite |
| Style | Aventurine |
| Color | Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.