Item No: OL5XJYPS
| Color | Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 3g |




















Reviews
There are no reviews yet.