Item No: OLJJ1QE3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
Price range: $0.60 through $1.52










Item No: OLJJ1QE3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Model | X986 Silver-Copper chain, B007 Silver-Copper chain, X1100 Silver-Copper chain, X428 Gold-Copper chain, X1117 Silver-Stainless steel bracelet, X787 Silver-Stainless steel bracelet, X1115 White-Titanium Steel |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.