Item No: OL16CHGDX
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Hexagram |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | Gem |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| No. 8 | 1.81 |
| No. 6 | 1.65 |
| No. 7 | 1.73 |
$4.01






Item No: OL16CHGDX
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Hexagram |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Inlay Material | Gem |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| No. 8 | 1.81 |
| No. 6 | 1.65 |
| No. 7 | 1.73 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Jdr201352 |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.