Item No: OL18EW8C6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
$2.79





Item No: OL18EW8C6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | No. 6, No. 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.