Item No: OLNXIZWF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rabbit, Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Chain Material | Iron Chain |
| Inlay Material | Titanium Steel |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 13g |
$0.81







Item No: OLNXIZWF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rabbit, Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Chain Material | Iron Chain |
| Inlay Material | Titanium Steel |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | White, Beige |
| Size | Bead necklace, O Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.