Item No: OL1KQO97Z
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 8g |
Price range: $1.43 through $1.92






Item No: OL1KQO97Z
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 15mm, Golden 15mm, Rigid Color 24mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.