Item No: OLKEMAYD
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
Price range: $0.70 through $0.95
![A [567] Pull Bracelet / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-50919cbc86c4c2f34cf1b56de219062b-300x300.webp)

![A [567] Pull Bracelet / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-50919cbc86c4c2f34cf1b56de219062b-300x300.webp)

![A [567] Pull Bracelet / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-50919cbc86c4c2f34cf1b56de219062b-300x300.webp)
Item No: OLKEMAYD
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | A [567] Pull Bracelet, 86173 Necklace |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.