Item No: OL1M08D80
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Travel, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
$0.78





Item No: OL1M08D80
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Travel, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 14mm Silver Ear Clip, 14mm Gold Ear Clip |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.