Item No: OLSWQGT4
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Crystal, Artificial Rhinestones |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 13g |

















Reviews
There are no reviews yet.