Item No: OL1GZBKCQ
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Freshwater Pearl |
| Weight | 10g |
Price range: $2.09 through $2.89






Item No: OL1GZBKCQ
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Freshwater Pearl |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | B, C, D |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.