Item No: OL1YWXXGC
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $0.66 through $1.15






Item No: OL1YWXXGC
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | I203 Six-Claw Single Diamond Necklace Gold, O203 Six-Claw Single Diamond Necklace Steel Color |
| Option | Six-Claw Single Diamond Necklace Rose |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.