Item No: OL1T9RXLK
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Pearl, Plating |
| Style | IG Style, Sweet |
| Finish | Polished |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Flower |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 15g |


















Reviews
There are no reviews yet.