Item No: OL1GIKK2J
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Sweet, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | curb chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |















Reviews
There are no reviews yet.