Item No: OL1A3YE55
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Cute, Sweet |
| Gender | Women's |
| Pattern | Tassel |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear line |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 4g |















Reviews
There are no reviews yet.