Item No: OLI2I318
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Keychain, Necklace |
| Weight | 14g |
Price range: $0.37 through $0.78











Item No: OLI2I318
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Keychain, Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Steel Necklace, Blank Steel Keychain, Blank Steel Necklace, Steel Keychain, Blank Gold Keychain, Blank Gold Necklace, Gold Keychain, Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.