Item No: OLIHD6GJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 30g |
Price range: $2.78 through $3.41



























Item No: OLIHD6GJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color-White Crystal, Steel Color-Mineral Black Crystal, Steel Color-AB Color Crystal, Steel Color-Pink Crystal, Steel Color-Grandmother Green Crystal, Steel Color-Black Crystal, Steel Color-Red Crystal, Steel Color-Purple Crystal, Steel Color-Lake Blue Crystal, Steel Color-Dark Blue Crystal, Steel Color-Champagne Crystal, Steel Color-Moonlight Crystal, Gold-Pink Crystal, Gold-Red Crystal Se24510eg, Gold-Mine Black Crystal Se24510dg, Gold-Dark Blue Crystal Se24510kg, Gold-Black Crystal Se24510bg, Gold-White Crystal, Gold-AB Color Crystal, Gold-Purple Crystal, Gold-Lake Blue Crystal, Gold-Moonlight Crystal, Gold-Grandmother Green Crystal Se24510jg, Gold-Champagne Crystal Se24510gg |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.