Item No: OLNHGIOV
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Date |
| Chain Type | cable chain, snake chain |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 5g |
Price range: $3.02 through $3.42











Item No: OLNHGIOV
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Date |
| Chain Type | cable chain, snake chain |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Green Horizontal Pattern Shell Heart-Shaped Necklace Ne2b080jg, Right Heart-Shaped Black Shell Necklace Ne2b060bg, NE2B060AG, NE2B060BG, NE2B080BG, NE2B080EG, NE2B080JG, NE2B080AG |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.