Item No: OL11GPQTO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
Price range: $0.41 through $0.57















Item No: OL11GPQTO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 2.0*8mm-White (Gold) One, 2.0*8mm-Light Pink (Gold) One, 2.0*8mm-White (Steel Color) One, 2.0*8mm-Black (Steel Color) One, 2.0*8mm-One Red (Steel), 2.0*8mm-Cyan (Steel Color) One, 2.0*8mm-Pink (Steel) One, 2.0*8mm-Light Pink (Steel) One, 2.0*8mm-Black (Gold) One, 2.0*8mm-Red (Gold) One, 2.0*8mm-Cyan (Gold) One, 2.0*8mm-Pink (Gold) One |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.