Item No: OL186SZKW
| Style | Retro, IG Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 8g |
Price range: $0.99 through $1.49

























































Item No: OL186SZKW
| Style | Retro, IG Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Size | 115, 141, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 156, 117, 161, 170, 116, 119, 120, 121, 12, 123, 126, 127, 128, 129, 130, 13, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 144, 145, 146, 147, 15, 157, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 155, 125, 124 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.