Item No: OL11O1TJ1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 14g |
Price range: $2.11 through $2.56





Item No: OL11O1TJ1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.