Item No: OL1NE9XU7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
$0.52
























Item No: OL1NE9XU7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Black 18mm, Black 10mm, Black 8mm, Steel Color 14mm, Steel Color 12mm, Steel Color 10mm, Gold 16mm, Golden 12mm, Golden 10mm, Black 20mm, Black 16mm, Black 14mm, Black 12mm, Steel Color 20mm, Steel Color 18mm, Steel Color 16mm, Steel Color 8mm, Gold 20mm, Gold 18mm, Gold 14mm, Gold 8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.