Item No: OLSNMGI2
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Patchwork, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 13g |
Price range: $3.65 through $4.08





Item No: OLSNMGI2
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Patchwork, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Glossy Steel Envelope Necklace-No Words, Glossy Golden Envelope Necklace-No Words |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.