Item No: OL1WW58N9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
$1.64










Item No: OL1WW58N9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | XN322-Blue, XN322-grass, XN322-lightblue, XN322-Pink, XN322-Purple, XN322-Red, XN322-Summer |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.