Item No: OL1XHOZV3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 17g |
Price range: $1.06 through $1.38





Item No: OL1XHOZV3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | Blade Chain Silver 45cm (5mm Wide), Blade Chain 18K Gold 45cm (5mm Wide) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.