Item No: OLEJBVLP
| Color | Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Pattern | Waves, Lobster |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Clasp Closure Type | Lobster Trigger Clasp Closure |
| Weight | 22g |
Price range: $1.14 through $1.31






Item No: OLEJBVLP
| Color | Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Pattern | Waves, Lobster |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Clasp Closure Type | Lobster Trigger Clasp Closure |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Gold Bracelet, Color Bracelet, Rose Gold Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.