Item No: OL1FWMKR5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 25g |
$2.42



Item No: OL1FWMKR5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.