Item No: OL1YN48KP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $0.49 through $2.48










Item No: OL1YN48KP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Black, Width 2.5mm Length 50cm Steel Color Pearl Chain, Width 2.5mm Length 50cm Black Pearl Chain, Width 2.5mm Length 50cm Rose Gold Pearl Chain, Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.