Item No: OL124R8J
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | IG Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Choker |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |









![[H693] 30 10 Blade Chain Necklace / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cc677bebe816dcfabb842e246266eed4-300x300.webp)
![[H692] 30 10 Blade Chain Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9340d406ea7576bf8979a49c5e51ba55-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.