Item No: OL78AZQ1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Waves |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 60g |
Price range: $1.97 through $2.09





Item No: OL78AZQ1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Waves |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 60g |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Color | Length 18cm 5cm, Length 16cm 5cm |
| Size | Width 2mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.