Item No: OL1672PSG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
$1.41
![[Gold] 4.0 * 23mm](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c3bb9d7b6942c5b1a64219b826ff36b9-300x300.webp)
![[Gold] 4.0 * 23mm](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-3edb3b60b2683b60af3f47ab699849cc-300x300.webp)
![[Gold] 4.0 * 23mm](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c3bb9d7b6942c5b1a64219b826ff36b9-300x300.webp)
![[Gold] 4.0 * 23mm](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-3edb3b60b2683b60af3f47ab699849cc-300x300.webp)
![[Gold] 4.0 * 23mm](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c3bb9d7b6942c5b1a64219b826ff36b9-300x300.webp)
Item No: OL1672PSG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | [Gold] 4.0 * 23mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.